Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
-
Nie bylo wow jak za pierwszym razem jak jadłem ta samom pizze zrobiła na mnie wielke wrażenie 2 razem bylo poprostu zwykła pizza
-
Polecam
dzieki -
Błyskawiczna realizacja i dostawa
dzieki -
Super
dzieki -
Szybko, smacznie, miło
dzieki -
Polecam
dzieki -
Jest ok
dzieki -
Żadnych. Punktualnie i pysznie. Kierowca uprzejmy miły i kulturalny. Dziękujemy. Rodzinka 5 osobowa i pies.
dzieki -
Super jak zawsze
dzieki -
Bez uwag, szybko, pizza smaczna, kolacyjnie idealna, polecam wszystkim mimo że byliśmy tylko kilka dni, polecam jako pewne smaczne jedzenie co nie jest normą nad morzem 👍
dzieki -
Smaczna i bardzo ciepła.
dzieki -
Szybka dostawa i przepyszna pizza
dzieki -
Brak uwag
dzieki -
Ok
dzieki -
Pyszne jedzenie, szybka dostawa.
-
Wszystko super
dzieki -
Smacznie i punktualnie. Polecam
dzieki -
Polecam
-
Polecam
dzieki -
Tragedia! Moje ostatnie zamówienie w tej pizzerii.
opuznienie 10min nowy kierowca pomylil trase -
Pyszne ,świeże.
dzieki -
:)
dzieki -
Nie mam uwag
dzieki -
Super
dzieki -
Po raz kolejny, pyszna gorąca pizza, polecam z całego serducha, mniam😁
-
Wszystko super, polecam :)
dzieki -
Pyszna, gorąca pizza,polecam❤️
dzieki -
Polecam!!
Smaczna Pizzadzieki -
Super
dzieki -
Polecamy !
dzieki -
Proszę przykładać większą uwagę co do włosów i ich wiązania
W pizzy znalazł się ciemny włosdzieki -
Stała klientka poleca ☺️
dzieki -
Polecam!
dzieki -
Brak uwag 🙂
dzieki -
Wszystko super.
dzieki -
Najlepsza pizza polecamy
dzieki -
Wszystko super
dzieki -
Brak
dziekuje -
Polecam!
dzieki -
Bardzo smaczne jedzenie, polecam!
dzieki -
Jesteśmy mocno rozczarowani - zarówno jakością jedzenia jak i serwisu. Przy składaniu zamówienia w Internecie pytano nas o nr piętra i o nr mieszkania - jednak Panu dostawcy nie było po drodze z wykonaniem swoich obowiązków i jedzenie dostarczył jedynie pod klatkę. Nie było mowy o tym, żeby zaniósł je do mieszkania.
Jakość jedzenia była ogromnym rozczarowaniem - kotlet z serem i pieczarkami - mocno średni i zdecydowanie przesolony. Frytki gumowe. Spaghetti też nie było wybitne, a jest to danie które naprawdę trudno zepsuć. Każdy może mieć gorszy dzień - i kucharz i dostawca ale my nie polecamy tego lokalu i na pewno nie będziemy się w nim ponownie stołować. -
Polecam
dzieki -
Ok
dzieki -
Wszystko ok
-
Oo
dzieki -
Jest mega
dzieki -
Bardzo smaczna pizza, szybka dostawa, polecam!
dzieki -
Polecam !!!!!!☺️👍
dzieki -
Wszystko ok
-
Super pizza
-
Wszystko super
dzieki -
.
-
Smaczna , gorąca pizza 🍕, już po raz kolejny, najlepsza pizza , polecam z całego serducha👍
dzieki -
Pizza smaczna jak zawsze
dzieki -
Ok
dzieki -
Pizza pyszna, obsluga miła polecam
dzieki -
sprawnie, szybko, smacznie-:)
dzieki -
Wszystko sprawnie i terminowo, pizza bardzo dobra. Polecam!!!
dzieki -
Bardzo dobra pizza. Polecam!
dzieki -
Polecam!
dzieki